
Ook op zoek naar een partner op het gebied van digital marketing? Contact Daan!
De missie van Stichting Kind en Ziekenhuis is ervoor te zorgen dat alle kinderen in Nederland die tijdelijk of langdurig ziek zijn optimale kind- en gezinsgerichte zorg krijgen. Daartoe wordt al 45 jaar lang helder beleid gemaakt en worden uiteenlopende activiteiten georganiseerd die zorgen dat zieke kinderen zoveel mogelijk kunnen blijven meedoen en zich blijven ontwikkelen.
Daar deze missie BlooSEM aanspreekt zijn wij, vanuit MVO perspectief en geheel kostenloos, onze marketing services in gaan zetten.
Stichting Kind&Ziekenhuis is gevestigd in Utrecht, heeft de ANBI-status en een Raad van Toezicht.
Kind en Ziekenhuis Kind en Zorg Mijn Bondgenoot – op afstand onderwijs en meer
Klant 2020 tot heden
DGA van BlooSEM, Otto Munsters, is lid van de Raad van Toezicht van Kind en Ziekenhuis.
BlooSEM is een samenwerking aangegaan met Kind&Ziekenhuis sinds januari 2020. Wij zetten ons kosteloos in om dit goede maatschappelijke doel online op de kaart te zetten. Dit doen we onder andere in de vorm van website advies, betere (organische) vindbaarheid in zoekmachines en het realiseren van meer website bezoek. Met name dankzij Google Ad Grants kunnen we voor Kind&Ziekenhuis duurzaam Google Ads campagnes voeren die bijdragen aan de missie van Kind&Ziekenhuis!
Ook op zoek naar een partner op het gebied van digital marketing? Contact Daan!