Eerste dag: kop koffie, laptop open en go!
Daar stond ik dan, mijn eerste dag bij Bloosem. Vol vastberadenheid, maar ook met lichte zenuwen liep ik het gebouw binnen naar de tweede verdieping. Wat staat me te wachten? Heb ik genoeg voorkennis en wat zijn de verwachtingen van mijn nieuwe collega’s? Met die vragen in mijn hoofd liep ik het kantoor binnen. Gelukkig werd ik heel warm onthaald!
Dus daar zat ik,met een kop koffie in mijn handen en mijn laptop aangesloten op mijn beeldscherm, en werd ik ingewerkt in de systemen waar ze bij Bloosem gebruik van maken. Binnen no-time kon ik overal bij en bestond een groot gedeelte van de dag uit kennis maken met mijn nieuwe collega’s.
Een duik in de wereld van digital marketing
Mijn eerste week bij Bloosem zat vol met informatie, dus vloog voorbij. Langzaam leerde ik iedereen kennen en leerde ik waar Bloosem voor staat. Wat ik vooral heel leuk vond, is dat er echt aandacht werd besteed aan mij, mijn opdracht en mijn leerdoelen. Ik kreeg ook al meteen een paar taken waar ik gedurende dit traject verantwoordelijk voor ben en ik mocht zelfs al in de eerste week aansluiten bij een meeting tussen een klant en Bloosem zelf. Daarnaast mocht ik ook al mijn bijdrage leveren aan een hele leuke opdracht voor een mbo-school.
Steeds meer praktijkervaring opdoen
Naast het onderzoek voor mijn scriptie draai ik steeds meer mee in het team en voer ik kleine opdrachten uit die bijdragen aan mijn leerdoelen. Daarnaast word ik ook getraind op gebied van SEA en Copycat om ook daar kennis en vaardigheden over te ontwikkelen. Wat ik vanaf het begin heel tof vond, was de expertise en kennis van mijn collega’s die met mij werden gedeeld. Daardoor kwam ik er bijvoorbeeld achter hoe diep Google Analytics eigenlijk gaat en welke informatie je er uit kan halen.
Ik word hier bij Bloosem dus niet alleen op een professionele manier begeleid, maar ook op een persoonlijke manier. Er is hier veel ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en iedereen hier is bereid om je daarbij te helpen. Voor mij dus de juiste keuze om hier mijn afstudeertraject te doen.
Vooruitblik voor de komende maanden
Met de eerste maand achter de rug, kijk ik uit naar wat er nog komen gaat. De komende tijd ga ik verder met het dieper uitwerken van mijn scriptie, krijg ik meer te leren over SEA en wie weet mag ik ook meewerken aan grote campagnes om er in een later stadium zelf eentje op te zetten. Hoe leuk zou dat zijn?
Ben jij benieuwd hoe het is om hier af te studeren of wil je er meer over weten? Stuur me gerust een berichtje of check zelf de mogelijkheden bij Bloosem!